Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
13 7
Reklama

Powstaje Osiedle Przy Jeziorach

REKLAMA
czwartek, 14.03.2019 r.
godz. 13.00
REKLAMA | czwartek, 14.03.2019 r., godz. 13.00
Powstaje Osiedle Przy Jeziorach

W otoczeniu trzech jezior, Kierskiego, Kierskiego Małego i Strzeszyńskiego, w północno zachodniej części Poznania, powstaje osiedle Przy Jeziorach. Docelowo składać się będzie z 28 budynków 2-lokalowych, parterowych i parterowych z poddaszem. Domy wyróżniają się dużymi ogrodami do 535 mkw.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
9°C 1032 hPa
JUTRO
pogoda
13°C 1032 hPa
POJUTRZE
pogoda
16°C 1030 hPa

W lutym bieżącego roku, deweloper More Place rozpoczął budowę pierwszego etapu Osiedla Przy Jeziorach, na który składa się 6 budynków 2 lokalowych, w charakterze zabudowy bliźniaczej. Domy posiadają metraże 109,4 mkw., a 2 są nieco większe o powierzchni 112,2 mkw. Parter każdego z domów obejmie strefę dzienną, czyli salon i kuchnię, toaletę, komunikację wraz ze schodami oraz jeden lub dwa pokoje, w zależności od układu. Poddasze zostanie zaadaptowane na kolejne dwa przestronne pokoje, pomieszczenie na garderobę, łazienkę oraz miejsce na pralnię z suszarnią. W części domów, będą nawet dwie oddzielne garderoby, jedna na parterze, a druga na piętrze. Do każdego przynależy wyjątkowo duży ogród, nawet do 535 mkw., który jest rzadkością wśród projektów deweloperskich. Tak przestronny ogród daje mieszkańcom sporo możliwości na jego aranżację. Domy realizowane są w stanie deweloperskim, z możliwością wykończenia pod klucz. – Do wyboru naszych klientów przygotowaliśmy też wiele opcji dodatkowego wyposażenia domu, między innymi, instalację fotowoltaiczną czy instalację inteligentnego domu. – mówi Tomasz Pietrzyński, z firmy More Place. Całe osiedle zostanie ogrodzone, zamontowane zostaną dwuskrzydłowe bramy automatyczne, powstanie także utwardzona droga wewnętrzna. Ceny domów w przedsprzedaży rozpoczynają się od 485 000 zł. 

Domy Osiedla Przy Jeziorach, stanową komfortowe rozwiązanie dla osób chcących mieszkać w Poznaniu, ale doceniających jednocześnie walory przyrodnicze oraz bliskość jezior i plaży, w oddaleniu od centrum miasta. Otoczenie osiedla zachęca do aktywności sportowej oraz rekreacyjnej. Inwestycja znajduje się w rejonie Kiekrza, przy zbiegu ulic Koszalińskiej i Złotnickiej. Mieszkańcy osiedla będą mieć blisko do kluczowych miejsc komunikacyjnych, między innymi 2 km do najbliższej stacji kolejowej w Kiekrzu, a także nowego węzła przesiadkowego Poznańskiej Kolei Metropolitalnej, w sąsiedniej miejscowości Złotniki. W kilka minut można dojść do przystanku autobusowego linii 195, skąd mieszkańcy dojadą np. do dobrze zagospodarowanej plaży przy jeziorze Strzeszyńskim, w okolice Parku Sołackiego, czy do pętli tramwajowej Ogrody, na poznańskich Jeżycach. Ponadto, w odległości około 5 km od osiedla znajduje się zjazd do drogi S11, łączącej się z autostradą A2. 

Szczegóły domów oraz więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej osiedla Przy Jeziorach: osiedleprzyjeziorach.pl oraz na fanpage: http://facebook.com/OsiedlePrzyJeziorach/

Zapraszamy do zapoznania się.  

Reklama